İdeal kilonuza giden yedi adım

İdeal kilonuza giden yedi adım

Vücudun bütün kan hücrelerini dönüştürmesi üç veya dört ay alır. Yani, her üç veya dört ayda bir tamamıyla yeni kan hüc­relerine sahip olursunuz. Sonuç olarak, bu programın süreceği on iki hafta, sahip olduğunuz kanın tamamına yakın bir kısmı­nı sağlığın doruklarındaki yeni kan hücreleriyle değiştirecektir. Sağlıklı kan ile de sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız – ve bu sağlıklı vücudun fazla kilolarla hiçbir işi kalmamış olacak. Sağ­lıklı kilo vermek için pH Mucizesi’ni yaşayın ve o da sadece ki­lonuzu değil tüm yaşamınızı değiştirsin. Hem de sonsuza ka­dar. Bundan üç ay sonra hem gerçek hem de mecazi anlamda bambaşka bir insan olacaksınız.
Bazılarınız bu programa hemen başlayacak, her şeyi yerine getirecek ve şaşırtıcı sonuçları derhal görmeye başlayacak. Eğer bu gerçekten güvendiğiniz bir yöntem ise -bu bir seçim meselesidir- o zaman hiç durmayın ve devam edin derim size. Yine de çoğu insan daha yavaş bir geçiş yaşayacaktır. Eğer bu ikinci gruba aitseniz, bu bölümde sırayla anlatılan ilk altı adımı yavaş yavaş sindirmenizi öneriyorum ve böylece -daha sonra açıklayacağım- yedinci adımda bu programı 0 uygulamak konusunda 0 hazır olacaksınız. 0 kalıcı sonuçlar için bildiğim en iyi formül bu. Yaşamınız, derhal bu programı uy­gulamaya başlayan ve daha sonra sorularını soranlar gibi, bir adımda değişecek, buna eminim. Ve bu büyük ihtimalle doğal bir değişim olacaktır – bağlı kalacağınız bir değişim. Yaşamı­nızda gerçekleşecek bir değişim.
Bundan dolayı, bu bölümde kitap boyunca anlatılan bütün parçaları bir araya getireceğiz: vücudunuzu sulamak, doğru ye­mek, uygun egzersiz yapmak, takviye kullanmak ve duygusal, psikolojik (amaçlar) ve ruhani (içinizi ve dışınızı temizlemek) benliğinizi temizlemek. Ve artık başlamaya hazırsınız demek­tir. 7. Adım’la beraber, pH Mucizesi programına geçiş sağlayan Likit Temizlemesi ile başlayacak ve yeni, zayıf, sağlıklı ve ener­jik halinize doğru yolculuğa çıkacaksınız.
ADIM 1: SU İÇİN
İdeal kilonuza giden ilk adımınız, 5. bölümde anlatılan bü­tün nedenlerden dolayı, vücudunuzu tam anlamıyla sulamak olmalıdır. Bu, başlangıç için yeterince basit: Su için! Ama tabii ki iyi su, alkalik su (pH 9.5 veya daha fazla).
Vücudunuzun sağlıklı olması ve ideal kilosuna ulaşması için ihtiyaç duyduğu her şeyi vermeye sadık kalmalısınız. Bu noktada bir durun, ne kadar suya ihtiyacınız olduğunu ve o miktara nasıl ulaşacağınızı planlayın.
Vücudunuzdaki her 15 kilo için her gün 1 litre su içmelisiniz. Örneğin 60 kilo olan bir insan günde 4 litre su içmelidir.
Şu anda günde ne kadar su içtiğinizi hesaplayın. Sadece su olarak; soda, meyve suyu, kahve veya diğer tatlandırılmış, kafe­in eklenmiş veya karbonatlanmış içecekleri saymayın.
Bunu litre olarak hesaplayın; 1 litre kabaca 4 bardak su eder. Bunu da sayfa 221′deki alana yazın. Şimdi, hedefinize ulaşmak için daha ne kadar çok içmeniz gerektiğini hesaplayın ve bunu da kaydedin.
Hedefinize ulaşırken yavaş yavaş ilerleyin, içtiğiniz miktarı bir hafta boyunca yavaş yavaş artırmanızı öneriyorum: Ek su miktarını 7′ye bölün -hedefinize ulaşana kadar artıracağınız su miktarı- ve kendinize bir program yapın. Ve bunu gerçekleşti-rin: Çizelgeye not edin ve bu çizelge devamlı yanınızda veya sık sık görebileceğiniz yerde dursun. Sonra uygulayın.
Diyelim 82 kilosunuz, o zaman günde 6 litre elektron zengi­ni alkalik su içmeniz gerekir. Zaten günde 2.5 litre içiyorsanız (Amerikan standardının biraz da olsa üstündesiniz demektir), 3.5 litre daha eklemeniz gerekir. Bunu 7′ye bölecek olursak, bir sonraki haftaya kadar günde yarım litre artırmalısınız. Yarın 3 litre için, ertesi gün 3.5, daha sonra 4 litre ve bu şekilde devam edin. Çizelgeniz şöyle olacaktır:
Eğer hesapladığınız miktar bir gün için çok fazla ise, hedefi­nize ulaşmak için zamanı biraz uzatabilirsiniz; on gün, iki haf­ta veya ihtiyaç duyduğunuz kadar bir süre. Eğer böyle yaparsa­nız, ilerlemeniz o kadar da çabuk olmayacaktır. Ama bu yaşam

boyu süren bir plandır ve bu uygulamayı rahat edeceğiniz bir şekilde gerçekleştirmek sizi bu programa daha bağlı kılacak ve uzun vadede başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Tabii ki “dere­celi” ilerleme herkes için değildir; eğer onlardan biri değilseniz, hiç durmayın ve hedef miktardaki suyunuzu bugün için! Eğer vücudunuz güçlü bir tepki verirse, her zaman miktarı azaltabi­lir ve yavaş yavaş, tekrar başlayabilirsiniz.
tik başta bu kadar çok su içmenin çok fazla geldiğinin far­kındayım. Ve bu, pek çok insan için büyük bir değişiklik ola­caktır. En azından başlangıç olarak alacağınız miktarı prog­ramlamak yardımcı olacaktır: sabah ilk iş olarak 1 litre, saat 10′da bir litre daha, bir litre öğle yemeğinde ve son olarak da yatmadan önce bir litre gibi bütün gün için bir program hazır­layabilirsiniz (tekrar söylüyorum: Bunu yazın ve uygulayın!). Elinizde daima alkalik su bulunsun. Başladıktan sonra, vücu­dunuza ne kadar çok su verirseniz, daha fazlasına ihtiyacını ol­duğunu ve sizin de daha fazla su istediğinizi fark edeceksiniz. Bu alışkanlık haline gelecek ve bunun hakkında çok fazla dü­şünmenize gerek kalmayacak. Su içmek için can atacaksınız.
Eğer bu programın işe yaramadığını fark ettiğiniz bir nokta­ya gelirseniz, ideal kilonuza ulaşmadan kilo vermeniz durursa, yapmanız gereken ilk şey su içme miktarınızı kontrol etmek ol­malıdır. Müşterilerimin, istedikleri sonuca ulaşamamalarında veya yarı yolda kalmalarmdaki nerdeyse tek neden, ilk başta sonuç aldıkları şeyleri yapmayı bırakmalarıdır. Genellikle de, tam anlamıyla su içmeyi bırakıyorlar. Vücutlarının ihtiyacı olan elektron zengini alkalik suyu içmeye devam ettiklerinde ise kilolar tekrar erimeye başlıyor. Bu durumda, yolunuzu kay­bettiğiniz zaman atacağınız ilk adım, bu yoldaki ilk adımı attı­ğınız noktaya dönmektir.
ADIM 2: YAŞAMINIZ İÇÎN DOĞRU BESLENİN
Yeşil sebzeler ve sağlıklı yağlar arasından tam, doğal, işlenmemiş organik yiye­cekler yemektir. Bunu da dereceli olarak yapabilirsiniz, vücu­dunuza sağladığınız yeni enerjiye alışması ve asitlerden daha yavaş kurtulması için zaman verebilir ve toksinlerin serbest kalması nedeniyle ortaya istenmeyen durumların çıkma ihti­malini azaltabilirsiniz. Ya da, eğer tarzınız buysa hemen başla­yın; vücudu sulama hakkındaki öğüt burada da geçerli.
1- Bu planı uygularken günün diğer zamanlarında seçeceği­niz alkalik yiyeceklerin, özellikle yeşil sebzelerin hatırına, kah­valtıda yediğiniz asidik kahvaltılık gevreklerini, yumurtayı, fı­rında pişmiş yiyecekleri, süt ürünlerini, meyve suyunu ve kah­veyi bir kere daha düşünün.
2- Her öğünde, tabağınızın dörtte üçüne sebze koyun.
3- Çiğ yediğiniz yiyecek miktarını artırın.
4- Tatlıları yavaş yavaş azaltın.
5- Et yemeyi bırakın.
6- Süt ürünlerinden kurtulun.
7- Mayalı ürün yemeyin.
8- Beyaz unu kesin.
9- Beyaz pirinç yerine kepekli pirinç yiyin.
10- Şeker ilavelerinden vazgeçin.
11- Sadece şeker oranı düşük meyveleri yiyin.
12- Kullandığınız baharatları veya sosları kontrol edin.
Geçiş döneminde tofu, tahıl, vejetaryen burger veya bazı pişmiş yiyecekler tüketebilirsiniz ama vücudunuz tama­men alkalik olmaya başladığında bunları tamamen kesin.
ADIM 3: EGZERSİZ YAPIN
3. Adım, doğru egzersizi doğru sıklıkta yapmayı içeriyor. Ben trambolin hayranıyım ama vücudunuzdaki asit fazlasını terleyerek atmanıza yardım ede­cek yürüme, hafif koşu, yüzme, bisiklet, ağırlık kaldırma gibi egzersizleri de yapabilirsiniz. Hangisini yaparsanız yapın, haf­tada en az beş kere ve en az on beş dakika (en fazla bir saat) bo­yunca yapın ve terlediğinize emin olun. Ayrıca, haftada üç gün (farklı günlerde) aerobik hareketlerinize ağırlık çalışması da ekleyin. Bölüm 10′da anlatılan programı takip edin.
Tekrar söylüyorum, yazılı bir plan vücudunuzun ihtiyacını belirlemenize ve egzersizlere bağlı kalmanıza yardım edecek­tir. En sevdiğiniz fiziksel aktivitelerden en az beş tanesini yaza­rak başlayın işe. Lenf sisteminizi çalıştıracak ve sizi terletecek biçimde kaslarınızı hareket ettirenleri işaretleyin. Bunların arasından, yaşamınızın bir parçası haline getireceklerinizi da­ire içine alın. Çok sevdiğiniz bir tanesini devamlı uygulayın ve­ya değişik hareketler yapmak istiyorsanız diğerleriyle birlikte yapın. Son olarak, aşağıdaki tabloya veya kendi ajandanıza, en azından ilk otuz gün için egzersizleri ne zaman, nerede ve ki­minle yapacağınızı not edin – kendinizle haftada en az beş gün ve en az on beş dakika boyunca (veya terleyene kadar) bunları yapmak için randevulaşın.
ADIM 4: TAKVİYELERİNİZİ ALIN
Yediklerinizi ve içtiklerinizi yoluna koyduktan sonra, sıra­daki aşama, 9. Bölüm’de anlatıldığı gibi elektron zengini takvi­yeler kullanmaktır.
Tam dozlara yavaş yavaş ulaşmanızı tavsiye ediyorum. Günde bir kere, bir kapsülle başlayın ve önerilen miktara yavaş yavaş ulaşın. Yeşil içeceklerde olduğu gibi, her bir litre su için sadece çay kaşığının dörtte birini ekleyin ve yavaş yavaş litre başına bir çay kaşığı ekleyene kadar miktarı artırın. Eğer baş­larken son derece asitliyseniz, yeşillik sularını, pH damlası ek­lenmiş suyla değiştirmeyi deneyin ve yeşillik tozu içeren içe­ceklere adım adım yaklaşın.
Kapsül takviyelerini yiyecek veya içeceklerle günde en az al­tı kere ve likit veya dil altı damlalarını ise yiyecek veya içecek­lerden önce alın.
ADIM 5: KENDİNİZİ DUYGUSAL OLARAK HAZIRLAYIN
Fiziksel vücudunuzla ilgilenmek için yapmanız gereken başlıca şeyleri öğrenmiş durumdasınız; ama 7. Bölüm’de de anlatıldığı gibi, aklınızla, kalbinizle ve ruhunuzla ilgilenene ka­dar bu yolculuğu tamamlamış sayılmazsınız. Vücudunuzu şe­ker kadar asidik hale getiren olumsuz düşünceler zincirini kır­mak zorundasınız. Sadece yedikleriniz ve egzersiziniz değil; ilişkileriniz, maneviyatınız ve duygusal yaşamınız da alkalik ol­malı. Ruhani bakımdan kendinizi temizleyin, ruhunuzu besle­yin ve gerçek benliğinizle iletişim kurun. Sadece vücudunuzun değil, bir bütün olarak sizin bir geçişe ihtiyacınız var.
Maneviyatınızın, duygusallığınızın ve ruhunuzun hesabını çıkarın. Ciddi bir şekilde başarmak istediğiniz her şey gibi, bu konuda da nasıl ilerleyeceğinizi gösteren belirli amaçları, za­man dilimini ve programı içeren bir plan yapın.
Genel anlamda, tam olarak ruhani benliğinizi tanıma yo­lunda ilerlemenin bildiğim en iyi yolu, dua veya meditasyon-dur. Tarih boyunca, bütün insanların sesini dinleyebileceğiniz ve pek çok farklı isimle çağrılan (Brahman, Buda, Atman, İsa Bilinci) insanların sesini duyabileceğiniz sessiz ve sakin bir yer bulun, bu yer sadece aklınızda olsa bile. Neşe ve sevgi dolu bir yaşam sürmek için yenilenmiş fiziksel, zihinsel ve duygusal güç bulabileceğiniz yer burası olacaktır.
Bu programda başarılı olmak için, ayrıca duygusal ve psiko­lojik benliğinizin en iyi yönlerinin de listesini yapmalısınız. Bu karışık bir program değil ama şu an yapmakta olduğunuz şey­lerden tamamen farklı herhangi bir şey yapmaya çalışmak o kadar da kolay olmayacaktır. Her konuda, en iyinizi ortaya çı­karın. Ve kendi çıkarınız için basit araçlar kullanın. Amaçlarını­zı belirleyerek işe başlayın ve gelişiminizi kontrol edin. Planını­za bağlı kalın. Sorumluluğunuzu hissedin.
ADIM 6: AMAÇLARINIZI BELİRLEYİN VE ONLARI NOT EDÎN
Herhangi bir yolculukta, gitmek istediğiniz yere gideceğini­zi garanti etmenin en iyi yolu, bulunmak istediğiniz yerle ileti­şim içinde olup olmadığınızı bilmektir. Ne kadar kilo vermek istediğiniz (veya kaç kilonun sizin için ideal olduğu), pantolon­larınızın kaç beden olmasını istediğiniz veya kaç beden elbise giymek istediğiniz konusunda amaçlarınızı belirleyin. Bildiğim en iyi sonuç ölçütü vücut kütle indeksi (VKl)’dir (bkz. Bölüm 7). Aşağıdaki çizelge kendinize bir harita çıkarmanız için yar­dımcı olacaktır ve bu çizelge üzerinden gelişiminizi takip ede­bilirsiniz. Tartınızı saplantı haline getirmeyin -bunun hiçbir yardımı olmaz-; her ne olursa olsun, sizin hissettikleriniz bu programın öyle veya böyle işe yaradığının ölçüsüdür. Haftada bir kere vücudunuzu ölçün ve sonucu not edin. Sizin için uy­gun bir zaman belirleyin. Düzenli olarak kilonuzu kontrol et­meli ve belinizi, basenlerinizi, kalçalarınızı, bacaklarınızı, göğ­sünüzü, kollarınızı ve boynunuzu ölçmelisiniz.
Başlamadan önce ve başladıktan on iki hafta sonra tansiyo­nunuzu, kolesterolünüzü, kan pH’ınızı, kan şekerinizi, idrar pH’ınızı, tükürük pH’ınızı ve vücut yağ oranınızı ölçtürmenizi öneririm. Eğer bunlardan herhangi birini düzenli olarak ölçtü-rürseniz veya normalde takip ettiğiniz birkaç tanesi varsa, kan şekeri veya kalp atış hızı gibi, bütün sonuçlarınızı mutlaka not edin.
pH Mucizesi programındaki deneyimleriniz için günlük tu­tun. Sizin için neyin en iyisi olduğunu takip etmenize, neyi daha fazla yapmanız gerektiğini görmenize ve yönteminizde değiştir­meniz gereken herhangi bir şey olup olmadığını görmenize çok yardımı olacaktır. Kararlılığınızı korumanıza yardım edecektir ve somut (kilo vermek ve incelmek) veya soyut (enerjik hisset­mek, keyifli olmak) anlamda size neler kazandırdığını net bir şe­kilde görmenizi sağlayacaktır. Aşağıda bir örnek verilmiştir.
GÜNLÜK
Tarih: 1 Ocak Uyku saati: 7
Genel enerji seviyesi: Çok yüksek değil ve öğleden sonra 3′te azalmaya başladı
Genel ruh hali: Patronumla kavga ettim
Sağlıkla ilgili günlük işaretler (isteğe bağlı): Saat 8′de kan şekerim 110 ve saat ll’de 95; kalp atış hızım 85
Egzersiz: Dans ettim Süre: 20 dakika
Alkalik Su:……………….litre
Ne kadan yeşillik içeceği
(yeşillik tozlu ve pH damlalı)?………………..
Kaç litrede soya filizi vardı?………………
Takviyeler:
Omega-3 ve Omega-6: Yiyecek veya yeşillik içeceği ile bera­ber günde 6 kere l’er kapsül (500 mg)
L-Carnitine: Yiyecek veya yeşillik içeceği ile birlikte günde 6 kere l’er kapsül (200 mg)
Garcinia cambogia veya HCA/krom/tirosin: Yiyecek veya yeşillik içeceği ile birlikte günde 6 kere 500 mg l’er kap­sül bileşimi
Kil: 0.5-0.11 litre ılık suya 1 çay kaşığı karıştırdım ve günde en az 6 kere içtim
Diğer: Her 4 saatte bir bağırsak temizleyici 4 kapsül (500 mg)
Yemek: (temizlenme dışında tipik bir gün)
7:00: Takviyelerle beraber 1 litre su
8:00: AvoRado Kid Süper Yeşillik İçeceği
9:00: Takviyelerle, 1 litre yeşillik su
10:30: Bir tabak Yeşil Gazpacho
öğlen: Takviyelerle 1 litre yeşillik suyu
13:00: Birkaç parça ton balıklı büyük bir yeşil salata
14:30: Takviyelerle 1 litre yeşillik suyu
16:00: Bir avuç taze badem
17:00: Takviyelerle 1 litre yeşillik suyu
18:00: Zeytinyağlı ve buharda pişmiş esmer buğdaylı bro-koli, kereviz ve salatalık dahil olmak üzere buharda piş­miş sebzeler
19:30: Takviyelerle birlikte 1 litre yeşillik suyu
Duygular:
Kayda değer duygular. Yedikleriniz veya içtiklerinizle ilgili herhangi bir şeyi de dahil edin.
ADIM 7: VÜCUDUNUZU İÇTEN DIŞA
TEMİZLEYİN
Tamam, şimdi on iki haftalık saati çalıştırmaya başlamaya hazırsınız. Aslında, bu “son” adımı sürecin başlangıcı olarak düşünün. Kilo vermek için gerçek pH Programı, burada anlata­cağım iki veya üç haftalık “temizlenme” veya “likit ziyafeti” ile başlar. Bu süre için, yiyecek ve takviye seçimleriniz, su içme, egzersiz ve duygusal çalışmalar aynı kalsa bile, şu ana kadar anlatılandan biraz farklı olabilir. Ziyafetinizi tamamladıktan sonra, al­kalik yeme planına dönebilirsiniz.
Likit ziyafeti, bir anlamda iç kaynağınızın temizlenmesidir. Aynı türde bir yenilenme yaşamanızı sağlar. Alkalik zıttı yaşam tarzı nedeniyle yıllardır biriken asitlerden ve toksinlerden kur­tulmanızı sağlar. Asitli bir vücut, yiyecekleri uygun bir biçimde sindiremez ve bu temizlenme mide-bağırsak sisteminizdeki sindirilmemiş yiyeceklerden ve asitlerden kurtulmanıza yar­dım eder.
İşte yapacağınız şey: Yedikleriniz yeşil, elektron zengini ve püre veya içecek şeklinde olduğu sürece ne isterseniz, ne kadar isterseniz yiyin. Avokado, zeytinyağı, keten ve balık yağlan gibi kaliteli yağları unutmayın. Likit ziyafeti boyunca asidik yiye­ceklerden tamamıyla uzak durmak zorundasınız. Alışıldığı gi­bi, yedikleriniz ve içtikleriniz mümkün olduğu kadar çiğ olsun. Böylece alkalik enerjinin vücudunuzdaki birikmiş toksin ve asitleri atmasını sağlayacak ve aynı zamanda sindirime harca­yacağı enerjinin tümünü, sizi içerden dışarıya doğru iyileştir­mek için kullanmasını sağlayacaksınız.
Asitler vücudunuzu terk ederken, kötü kokulu nefes, kas ağ­rısı, isilik, kan toplanması, alerji veya soğuk algınlığı gibi belir­tiler yaşayabilirsiniz. Eğer böyleyse: Tebrikler! Temizleme işe yarıyor. Ben buna “iyileşme krizi” diyorum. Zaten bu belirtile­ri çok az insan yaşıyor ve genellikle de içtikleri su sayesinde iyi-leşiyorlar. Eğer bu programdaki başlangıç adımlarını yavaş ya­vaş geçtiyseniz, bu belirtileri yaşama olasılığınız daha düşük. Bu süre boyunca vücudunuza ihtiyacı olan çalışmayı yapması­na izin vermek için, mümkün olduğunca dinlenmenizi ve ra­hatlamanızı öneriyorum. Hafif egzersizler yapabilirsiniz (trambolin gibi!) ama eğer yorgunsanız vücudunuzun temizlenmesi ve yenilenmesi için dinlenmeniz gerekir.
Bu ilk aşamada, toksik asitler ve atık maddeler, kendilerini tutan yağlarla beraber vücudu terk ettiği için müşterilerimin çoğu 4.5 – 9 kilo verdi.
Bir uyarı: Evde, iş yerinde veya gittiğiniz yerlerde tuvaletle­rin yerini ezberleyin çünkü çok sık ziyaret edeceksiniz. Asitleri bağlayan yağlardan pek çoğu kalın bağırsak veya idrar yolu ile dışarı atılır. Ayrıca isilik veya ağız kokusunun açıklaması olarak ağız, cilt yoluyla hatta vajina yoluyla da dışarı atılabilirler. Bun­ların hepsi iyiye işaret. Vücudunuzdan asitleri atmak, hangi yolla olduğu veya hangi kısa süreli rahatsızlıklara yol açtığı önemli olmadan, sizin için en iyisidir. Sağlığınıza giden yolda biraz rahatsızlık çekmekten daha kötü şeyler var!
Eğer 23 kilo veya daha az vermeniz gerekiyorsa, likit ziyafe­tini on iki haftalık programınızın ilk 14 gününde yapmalısınız. Eğer daha fazla verecekseniz bunu 21 gün sürdürün. Aşağıda, on günlük temizleme mönüleri verilmiştir; 1. günden başlaya­rak devam edin veya sevdiğiniz günleri tekrar edin. ilk gün için size takviyeler, egzersiz ve içecekler dahil tam bir program ver­dim. Bundan sonrası temel olarak, programınızda değişiklik­lerden zevk almanız için mönülerin dönüşümlü olarak kulla­nılmasıdır. Programın geri kalanı her gün için aynıdır.
Bu kılavuzu gözden geçirin. Kendi günlük programınıza uy­durmak için bazı ayarlamalar yapabilirsiniz. Bütün takviyeleri burada anlatıldığı gibi alın veya şişe üzerindeki kullanım öne­rilerini uygulayın.
Günlük
7:00: (veya uyandıktan sonra) 1 litre yeşillik içeceği için (pH damlalı veya yeşillik tozlu), eğer isterseniz taze limon suyu ekleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak: 1 çay kaşığı soya filizi tozu ekleyin veya yeşillik içeceğini içmeden önce soya yiyin.
7:30: Dilinizin altına 5 damla sıvı krom damlatın veya belirtildiği gibi saat 8′de krom kapsülü alm.
7:35: 15 dakika egzersiz yapın, tercihen trambolin eg­zersizlerini uygulayın.
8:00: Minty Mock Malt için. Yanında 1 tane Omega-3 kapsülü (1000 mg), 1 çay kaşığı soya filizi tozu ve 1 çay kaşığı soğuk preslenmiş keten tohumu alın (içeceğinize karıştırabilirsiniz). 4 kapsül (500 mg) hafif bitkisel müshil alın.
2 bardak ılık suya karıştırılmış 1 çay kaşığı kil için.
1 kapsül carnitine (200 mg), 1 kapsül Garcinia cambogia (500 mg), 1 kapsül L-tirozin (200 mg) ve (eğer sıvı halde almadıysanız) 1 kapsül krom (200 mg) alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir