Adet Düzensizliği ve Çözüm Yolları


Değerli okuyucumuz , Allah hiç bir şeyi nedensiz yaratmamıştır . Yarattığı her şey bir sebep ve neden üzerine meydana gelmiştir . Testere dişli arslanpençesi , kadınların rahimleri için yaratılmıştır diyebilirim. Tıpkı bir yakıtotunun erkeklerin prostata bağlı şikayetlerine karşı yaratıldığı gibi. Erken menopoza girme yatkınlığını gösteren bayanların yardımcısıdır . Genç kızlar ve kadınlar adet düzensizliği yaşıyorsalar testere dişli arslanpençesi mükemmel bir yardımcıdır . O , aynı zamanda kadınlık hormonlarının dengelenmesinde de yardımcıdır . Rahimde oluşmuş miyom veya miyomların neden olduğu ara kanamaları da durdurabilme ve kontrol altına alabilme gücüne sahiptir.

FSH hormonu yükselmeye başlamış genç kadınların da yardımcısıdır . Otuzlu yaşlarda adetlerinin üçüncü gününde yaptırdıkları tahlillerde, FSH değerinin yükselme göstermesi, bayanlarda “menepoza giriyorum” endişesi gelişmektedir. Bu kaygı onları huzursuz etmekte hatta bazılarını bunalıma sürüklemektedir . Gelişen panik ve endişe duygusu , hormonsal dengeyi daha fazla olumsuz etkileyerek adet düzensizliklerinin tetiklenmesine neden olabilmektedir.

Adet dönemlerinde fazla kan kaybına uğrayan ve ya adetleri uzun süren bayanlara bu bitkiyi öneririm. Genel kural olmasa da, üzüntü ve endişe yaşayan bayanlarda adet günleri bir kaç gün erken başlayabilirken , sinirli ve stresli bir dönem geçiren bayanlarda bir kaç gün ileri atabilir.

                                         Bu konuda aşağıdaki Ürünler size büyük ölçüde yardımcı olabilir. Adet düzensizliği ve Çözüm Yolları


CastoneX Kapsül

Nival

Melisa Çayı

Civan Perçemi

Cuha Çiçeği Yağı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir